TRAKTÖR TOMRUK KEPÇE
Bu kategorideki diğer ilanlar Bu kişinin diğer ilanlari Mesaj Gönder E-maile Gönder Yazdır

« Önceki İlanlar

Sonraki »

TRAKTÖR TOMRUK KEPÇE

İLAN DETAYLARI:

TRAKTÖR TOMRUK KEPÇE ... CANLI TARIM VE İŞ MAKİNALARI ... john Deere Massey Ferguson Fiat New Holland Same Fendt Case Landini Başak Steyr Erkunt Yağmur zetor hattat Tümosan Lamborghini LS Valtra İnternational Universal Deutz Mc Cormick Ford Farmtrak Kioti Belarus KUBOTA Jimna Traktörlere TRAKTÖRÜN ORJİNALLİĞİNİ BOZMADAN 250-1500 kg. Ve Üstü Kaldırma Kapasiteli PORTATİF Hidrolik Ön Yükleyici Kepçe İmal Ve monte Edilir.... İmalat Ve Satışımız Sipariş Üzeredir ....

TRAKTORUNUZUN MARKASI VE KULLANDIGINIZ EKIPMAN NE OLURSA OLSUN, KEPCE TEK KISI TARAFINDAN BEŞ ( 5 ) DAKIKADA SOKULUP TAKILABILIR.
İMAL VE OLÇÜLENDİRMEDE İSTEKLERİNİZ DİKKATE ALINIR

EKİPMAN OLARAK,FİLELİ VEYA STREÇLİ RULO SILAJ YÜKLEME VE TOMRUK YÜKLEME ATAŞMANI,TOMRUK TAŞIMA,TAŞ TOPLAMA KOVASI VE KOVA ÜZERİNE PORATİF SILAJ KOPARMA ATAŞMANI İMALATIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

TRAKTÖRÜNÜZÜN ORJİNALLİĞİ BOZULMAZ

KEPÇELERİMİZ, ÖZELLİKLİ MALZEME KULLANILDIĞI İÇİN HAFİFTİR TRAKTÖRÜNÜZÜ EZMEZ MONTAJI ŞEHRİNİZDE TARAFIMIZDAN YAPILIR ...

WEB.http://www.canlimakina.com

Detaylar:

İlan Sahibi: basar canlı
E-Mail: basarcanli@mynet.com

İlan Detayları

SAN.SİTESİ ÖDEMİŞ
1
İlan No: 80
Bakılma Sayısı:6147
Bitiş Tarihi: 2036.02.11 (Kalan Gün: 7303 gün)
İlan Kayıt Tarihi: 2011.06.22

Yorumlar

Bu ilana yorum yapmak istiyormunuz? Yorum yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekmekte..
İlan Ara
   
Sitede Toplam 558 Üye, 555 İş Makinası ilanı bulunmaktadır. Aktif ilanlara 2483616 kez bakıldı. Silinen, süresi dolan veya durdurulan ilanlar bu sayıya dahil değildir.
cinsiyet hesapla